SKL Univerzális Porszívó Motor - 1200W (VCM-12A-1200 / VAC026UN kompatibilis)
  1. Motor
  1. Teile für Haushaltsmaschinen
  2. Staubsauger
  3. KATEGÓRIA SZERINT
  4. Motor
Artikelnummer:
PMO908
13
Auf Lager
13
Szállítási díj:
Házhoz szállítás várható ideje : 2026.05.16
Budapester Filiale
Raktáron < 10 Stk
Üzletünkben azonnal átvehető
Kecskemet-Laden
Nicht auf Lager
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Webshop Lager:
Raktáron > 10 Stk
Állítsd vissza porszívód eredeti szívóerejét ezzel az 1200W-os, univerzális motorral! Költséghatékony megoldás a meghibásodott alkatrész cseréjére, hogy a takarítás újra gyors és hatékony legyen.
  • Details
  • Daten
  • Bewertungen
Details
Termék nézet 0Termék nézet 1Termék nézet 2
Gyengélkedik a porszívód? Keltsd új életre egy motorcserével!
Ismerős az érzés, amikor a porszívó már csak erőtlenül döngicsél, és a szívóereje a múlté? Mielőtt egy drága új készülék vásárlásán gondolkodnál, van egy sokkal okosabb megoldás! Ez az univerzális, 1200W teljesítményű porszívó motor a tökéletes cserealkatrész, hogy újra maximális hatékonysággal tüntethesd el a koszt otthonodból.
Ezt a motort úgy tervezték, hogy számos különböző márkájú és típusú porszívóval, illetve takarítógéppel kompatibilis legyen. A beépítés előtt mindig fontos a méretek pontos ellenőrzése, hogy biztosan illeszkedjen a készülékedbe. A 1200W-os porszívó motor garantálja az erőteljes szívást, amivel a legapróbb porszemeket és a makacs szennyeződéseket is könnyedén felszippanthatod.
Főbb előnyök
  • Visszaállított csúcsteljesítmény: az 1200W teljesítmény és a kétlépcsős turbina visszaadja porszívód eredeti, erős szívóerejét.
Főbb jellemzők
Univerzális kialakítás
Kétlépcsős turbina
Beépített hűtőventilátor
Technikai adatok
GyártóSKL
Minőségutángyártott
Csomagolás tartalma1 db porszívó motor
Teljesítmény1200 W
Feszültség230 V
Gyártói kódVCM-12A-1200 / VAC026UN
Teljes magasság175 mm
Szélkerékház átmérő142 mm
Szélesség a szénkefetartónál122 mm
Hűtőventillátor átmérő62 mm
Turbina típusakétlépcsős (dupla lapátos)
Anyagafém, réz, műanyag
Származási helyKína
Útmutatók és linkek
    Egyéb tudnivalók
    • Beépítés előtt a készüléket áramtalanítsa!
    • A cserét bízza szakemberre!
    Daten
    Márka:
    SKL
    Gyártó:
    UNIVERZÁLIS
    Gyártói cikkszám:
    Magasság (mm):
    175
    Szélesség (mm):
    142
    Mélység (mm):
    142
    Áramellátás:
    230 V
    Minőség:
    Utángyártott
    Bewertungen
    Seien Sie der Erste, der eine Bewertung schreibt!
    Bewertung schreiben
    Ähnliche Produkte
    PARTNER OLDALAINK
    Kávégépbolt.hu | kavegepbolt.hu
    INFORMÁCIÓK
    • Allgemeine Geschäftsbedingungen
    • Datenschutzerklärung
    • Zahlung
    • Versand
    • Kontaktangaben
    • Rólunk
    • Facebook GastroBolt   Instagram GastroBolt   Youtube GastroBolt   Tiktok GastroBolt
    ÜZLETEINK
    KECSKEMÉT
    Fecske utca 32.
    info@gastrobolt.hu
    Nyitvatartás:
    Hétfő–péntek: 8.00–17.00
    Szombat: 8.00–12.00
    BUDAPEST
    Üllői út 370.
    info@gastrobolt.hu
    Nyitvatartás:
    Hétfő–péntek: 8.00–17.00
    Szombat: ZÁRVA
    Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen kedvezményeinkről!
    Ne hagyja ki kedvezményeinket!
    5-50%