VENTILÁTOR RADIÁLIS EBM R2E225-RA92-09
  1. Radiál ventilátor
  1. Gastro machine parts
  2. Refrigerator
  3. Ventilátor
  4. Radiál ventilátor
Item number:
Last pieces!
Szállítási díj:
ingyenes
Házhoz szállítás várható ideje : 2026.05.21
Budapest store
Out of stock
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Kecskemet store
Out of stock
Central warehouse:
Raktáron < 10 db
230V 50//60Hz 155W 2600rpm 0.68A | ø 225 mm - kondenzátor 3.5µF (nem tartozék)
  • Reviews
Reviews
Be the first to write a review!
Write a review
Similar products
PARTNER OLDALAINK
Kávégépbolt.hu | kavegepbolt.hu
INFORMÁCIÓK
  • Terms and Conditions
  • Privacy Policy
  • Payment
  • Shipping
  • Contact details
  • Rólunk
  • Facebook GastroBolt   Instagram GastroBolt   Youtube GastroBolt   Tiktok GastroBolt
ÜZLETEINK
KECSKEMÉT
Fecske utca 32.
info@gastrobolt.hu
Nyitvatartás:
Hétfő–péntek: 8.00–17.00
Szombat: 8.00–12.00
BUDAPEST
Üllői út 370.
info@gastrobolt.hu
Nyitvatartás:
Hétfő–péntek: 8.00–17.00
Szombat: ZÁRVA
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen kedvezményeinkről!
Ne hagyja ki kedvezményeinket!
5-50%