RADIÁLIS VENTILÁTOR XFAN REH190X62-1CN
  1. Radiál ventilátor
  1. Gastro machine parts
  2. Refrigerator
  3. Ventilátor
  4. Radiál ventilátor
Item number:
Last pieces!
Szállítási díj:
ingyenes
Házhoz szállítás várható ideje : 2026.05.21
Budapest store
Out of stock
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Kecskemet store
Out of stock
Central warehouse:
Raktáron < 10 db
230V 50/60Hz 91W 0.39A 2600rpm | ø 190 mm - kondenzátor 2.5ľF (nem tartalmazza)