KAPCSOLÓ SCHNEIDER LC1D18B7
KAPCSOLÓ SCHNEIDER LC1D18B7
  1. JEMI
  1. Gastro gép alkatrészek
  2. Mosogatógép
  3. JEMI
KAPCSOLÓ SCHNEIDER LC1D18B7
Cikkszám:
KAPCSOLÓ SCHNEIDER LC1D18B7
Raktáron
Szállítási díj:
Házhoz szállítás várható ideje : 2026.05.21
Budapest üzlet
Nincs raktáron
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Kecskemét üzlet
Nincs raktáron
Központi raktár
Raktáron > 10 db
Megrendelheted üzletünkbe vagy házhoz szállítással
18A 400V 7.5kW - tekercs 24Vac 50/60Hz | 3 NO érintkező | 1 segéd NO érintkező | 1 segéd NC érintkező