HOOVER SZÍJ X U1100-02-20-2
Cikkszám:
D062296
HOOVER SZÍJ X U1100-02-20-2
Nincs raktáron
Szállítási díj:
Nincs raktáron
Budapest üzlet
Üzletünkben ideiglenesen elfogyott, de hamarosan beérkezik
Kecskemét üzlet
belső átmérő 92 mm - külső átmérő 100 mm - magasság 12 mm
  • Adatok
  • Vélemények
Adatok
Márka:
Alkatrész
Gyártó:
Hoover
Minőség:
Utángyártott
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Véleményt írok
Hasonló termékek
PARTNER OLDALAINK
Kávégépbolt.hu | kavegepbolt.hu
INFORMÁCIÓK
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
  • Rólunk
  • Facebook GastroBolt   Instagram GastroBolt   Youtube GastroBolt   Tiktok GastroBolt
ÜZLETEINK
KECSKEMÉT
Fecske utca 32.
info@gastrobolt.hu
Nyitvatartás:
Hétfő–péntek: 8.00–17.00
Szombat: 8.00–12.00
BUDAPEST
Üllői út 370.
info@gastrobolt.hu
Nyitvatartás:
Hétfő–péntek: 8.00–17.00
Szombat: ZÁRVA
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen kedvezményeinkről!
Ne hagyja ki kedvezményeinket!
5-50%